Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Kelios mazos taisykles

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje nėra atsakymų

#1
niuxa

niuxa

    Dažnas dalyvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 886 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2003-Rgp-05
  • Amžius: 47
Sveiki, kad butu visiems malonu ir patogu naudotis sia tema, prasyciau potemiu savininku- rasyti tik apie savo turima(us) akvariuma(us), o sveciu- komentuoti ar klausti tik tai kas susije su konkreciu akvariumu... Bereikalingas spaminimas bus suprastas kaip mano brangaus :lol: laiko netaupymas ir busim priversti imtis priemoniu :twisted: Butu itin malonu, jei akvariuma aprasytumet kuo detaliau: turi, ismatavimus, naudojama technika, turimus gyvunus, vandens parametrus ir t.t. ir panasiai. Nuotraukos be abejo labai pagyvintu vaizdeli. :wink: