Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Ieškoti straipsniuoseRecent Comments


Naujausios forumo temos

Kategorijos


Gėlavandenių akvariumų straipsniai RSS srautas 18 straipsniai

Povandeninis sodas
Bal 12 2016  Augalai auga visur: miškuose ir pievose, darže ir gėlyne, kalnuose ir vandenyje. Jei tropinius ar subtropinius sausumos augalus auginame oranžerijoje ar vazonėlyje ant palangės, tai vandeninius – akvariume.
Akvariumas – tai ekosistema už stiklinių sienų. Šios sistemos sudėtinės dalys yra pats akvariumas kaip indas, vanduo (sudėtingas cheminių junginių kokteilis), žuvys, moliuskai, augalai ir mikroorganizmai. Jei tarp visų šių komponentų bus balansas, turėsime kerintį, hipnotizuojantį interjero akcentą, džiaugsmą širdžiai ir atgaivą sielai.
Vienas sudėtingiausių povandeninės oazės, esančios Jūsų namuose, komponentų yra augalai. Vešlus jų augimas, gera išvaizda ir logiška kompozicija duoda maksimalų estetinį akvariumo vaizdą.

Jūrinių akvariumų straipsniai RSS srautas 2 straipsniai

Piff akvariumo istorija
Kov 10 2014  Manau tai padės bet kuriam pradedančiam akvariumininkui galvoti apie jūrinio akvariumo įsigijimą ir laikymą.
Po 5 metų gėlo akvariumo laikymo sukirbėjo mintis ir pradėjo kurtis planas jūriniam akvariumui, nors turimos gėlavandenės žuvys (pietų amerikos ciklidai) pilnai tenkino.

Svarbi informacija RSS srautas 1 straipsniai

Parama forumui
Vas 18 2014  Sveiki, Siūlomos įvairios galimybės reklamuoti savo produktą ar paslaugą ir taip prisidėti prie forumo veiklos: Didelis baneris visuose forumo puslapiuose viršuje Mažiukas baneris dešinė...