Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Ieškoti straipsniuoseRecent Comments


Naujausios forumo temos

Jūrinių akvariumų straipsniai


PRAKTINĖ PATIRTIS: kardinolų (Pterapogon kauder...

Lap 11 2009 17:44 | romas Jūrinių akvariumų straipsniai

Aš jau seniai norėjau pabandyti veisti jūrines žuvis, ir tokia galimybė atsirado, kai nusipirkau penkis suaugusius kardinolus (Pterapogon kauderni).
Sveiki visi jūrų akvariumų mėgėjai, mano vardas Romas, gyvenu Lietuvoje, Kėdainiuose.

Skaityti toliau →    0 koment.    -----

Piff akvariumo istorija

Grd 26 2006 17:00 | Piff Jūrinių akvariumų straipsniai

Manau tai padės bet kuriam pradedančiam akvariumininkui galvoti apie jūrinio akvariumo įsigijimą ir laikymą.
Po 5 metų gėlo akvariumo laikymo sukirbėjo mintis ir pradėjo kurtis planas jūriniam akvariumui, nors turimos gėlavandenės žuvys (pietų amerikos ciklidai) pilnai tenkino.

Skaityti toliau →    0 koment.    -----