Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Ieškoti straipsniuoseRecent Comments


Naujausios forumo temos

- - - - -

Druskos panaudojimas gėlo vandens akvariume


Druskos panaudojimas gėlo vandens akvariume [*] 1 g/l – sušvelnina stresą žuvims, taip pat ir toms, ant kurių kūno pastebimos žaizdos, sužalojimai. Esant tokiai druskos koncentracijai, sumažėja osmosinis slėgis ir iš žuvies kūno išsiskiria mažiau skysčių.
Tokią druskos koncentraciją galima palaikyti akvariume ir nuolatos.[*] 3 g/l – sumažina nitritų toksiškumą, tinka kaip papildomas gydymas žuvims nuo kūno sužalojimų.[*] 3-5 g/l – naikina hidras akvariume (ar bent mažina jų skaičių). Tokią koncentraciją vandenyje palaikyti galima ne ilgiau kaip 5-7 dienas.[*] 10 g/l – papildomas gydymas kai kuriems vidiniams susirgimams gydyti. Pvz., auksinių žuvyčių susirgimams, kuriuos sukelia Aeromonas, Pseudomonas bakterijos. Palaipsniui pripratinus žuvytes, tokią koncentraciją galima palaikyti ir nuolatos.[*] 20-30 g/l (panaši koncentracija būna jūros vandenyje) – gydymui nuo išorinių parazitų ir kai kurių bakterinių infekcijų. Galima naudoti tik 15-30 min. žuvies palaikymui vonelėje.

0 Komentarai